| Item |
WCS111BIO250C SPOON SMALL WOOD SIGNORBIO 110 WRAPPED - PAP (250PCS) |
| EAN | |
| Length | 110.0 mm |
| Width | 23.0 mm |
| Height | - |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | 1.0 mm |
| Weight | 1.0 g |
| Material | Wood |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 250 |
| Units/box | 250 |
| Boxes/pallet | 252 |
| Pallet height | 2384 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
FOR50
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
WCS111BIO250C SPOON SMALL WOOD SIGNORBIO 110 WRAPPED - PAP (250PCS) |
| EAN | |
| Length | 110.0 mm |
| Width | 23.0 mm |
| Height | - |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | 1.0 mm |
| Weight | 1.0 g |
| Material | Wood |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 250 |
| Units/box | 250 |
| Boxes/pallet | 252 |
| Pallet height | 2384 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
FOR50
|
| Datasheet | DOWNLOAD |