| Item |
WCS019BIO100C SPOON WOOD 140 (100PCS) |
| EAN | 8055715783481 |
| Length | 140.0 mm |
| Width | 23.0 mm |
| Height | - |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | 1.0 mm |
| Weight | 2.0 g |
| Material | Wood |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 100 |
| Units/box | 5000 |
| Boxes/pallet | 48 |
| Pallet height | 1944 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
FOR50
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
WCS019BIO100C SPOON WOOD 140 (100PCS) |
| EAN | 8055715783481 |
| Length | 140.0 mm |
| Width | 23.0 mm |
| Height | - |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | 1.0 mm |
| Weight | 2.0 g |
| Material | Wood |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 100 |
| Units/box | 5000 |
| Boxes/pallet | 48 |
| Pallet height | 1944 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
FOR50
|
| Datasheet | DOWNLOAD |