| Item |
BBS003BIO125B ZZ_BOWL BAG SQUARE 2 COMP 18x18 630ml (125PCS) |
| EAN | 8055715783559 |
| Length | 180.0 mm |
| Width | 180.0 mm |
| Height | 36.0 mm |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | 630.0 ml |
| Capacity (oz) | 21.3 oz |
| Thickness | 1.0 mm |
| Weight | 22.0 g |
| Material | Bagasse |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 125 |
| Units/box | 500 |
| Boxes/pallet | 30 |
| Pallet height | 2019 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
PAP21
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
BBS003BIO125B ZZ_BOWL BAG SQUARE 2 COMP 18x18 630ml (125PCS) |
| EAN | 8055715783559 |
| Length | 180.0 mm |
| Width | 180.0 mm |
| Height | 36.0 mm |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | 630.0 ml |
| Capacity (oz) | 21.3 oz |
| Thickness | 1.0 mm |
| Weight | 22.0 g |
| Material | Bagasse |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 125 |
| Units/box | 500 |
| Boxes/pallet | 30 |
| Pallet height | 2019 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
PAP21
|
| Datasheet | DOWNLOAD |