| Item |
PFHB005BIO250C FLAT HANDLE BAG PAPER 90GSM 32+22x34 (250PCS) - KRAFT |
| EAN | 8055715784723 |
| Length | 320.0 mm |
| Width | 215.0 mm |
| Height | 340.0 mm |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | - |
| Weight | 54.0 g |
| Material | Paper |
| Packaging material | 02_PAPER |
| Units/sleeve | 250 |
| Units/box | 250 |
| Boxes/pallet | 28 |
| Pallet height | 2244 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
PAP22
|
| Datasheet | - |
| Item |
PFHB006BIO250C FLAT HANDLE BAG PAPER 90GSM 32+22x34 (250PCS) - WHITE |
| EAN | 8055715784730 |
| Length | 320.0 mm |
| Width | 215.0 mm |
| Height | 340.0 mm |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | - |
| Weight | 54.0 g |
| Material | Paper |
| Packaging material | 02_PAPER |
| Units/sleeve | 250 |
| Units/box | 250 |
| Boxes/pallet | 28 |
| Pallet height | 2244 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
PAP22
|
| Datasheet | - |
| Item |
PFHB005BIO250C FLAT HANDLE BAG PAPER 90GSM 32+22x34 (250PCS) - KRAFT |
PFHB006BIO250C FLAT HANDLE BAG PAPER 90GSM 32+22x34 (250PCS) - WHITE |
| EAN | 8055715784723 | 8055715784730 |
| Length | 320.0 mm | 320.0 mm |
| Width | 215.0 mm | 215.0 mm |
| Height | 340.0 mm | 340.0 mm |
| Diameter | - | - |
| Capacity (ml) | - | - |
| Capacity (oz) | - | - |
| Thickness | - | - |
| Weight | 54.0 g | 54.0 g |
| Material | Paper | Paper |
| Packaging material | 02_PAPER | 02_PAPER |
| Units/sleeve | 250 | 250 |
| Units/box | 250 | 250 |
| Boxes/pallet | 28 | 28 |
| Pallet height | 2244 mm | 2244 mm |
| Certifications | - | - |
| Recycle |
PAP22
|
PAP22
|
| Datasheet | - | - |