| Item |
WCC002BIO100B CHOPSTICK 210 HALF WRAPPED - PAP (100PCS) |
| EAN | 8055715780220 |
| Length | 210.0 mm |
| Width | - |
| Height | - |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | 5.0 mm |
| Weight | 7.0 g |
| Material | Wood |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 100 |
| Units/box | - |
| Boxes/pallet | 98 |
| Pallet height | 2174 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
FOR50
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
WCC002BIO100B CHOPSTICK 210 HALF WRAPPED - PAP (100PCS) |
| EAN | 8055715780220 |
| Length | 210.0 mm |
| Width | - |
| Height | - |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | 5.0 mm |
| Weight | 7.0 g |
| Material | Wood |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 100 |
| Units/box | - |
| Boxes/pallet | 98 |
| Pallet height | 2174 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
FOR50
|
| Datasheet | DOWNLOAD |