| Item |
PGC008BIO50W CUP PAP/WB 210ml/7,5oz - WHITE (50PCS) |
| EAN | 8055715783986 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | 76.0 mm |
| Diameter | 73.0 mm |
| Capacity (ml) | 200.0 ml |
| Capacity (oz) | 6.8 oz |
| Thickness | - |
| Weight | 4.0 g |
| Material | PAP-WB Cardboard + WB |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 |
| Units/box | 1000 |
| Boxes/pallet | 54 |
| Pallet height | 2304 mm |
| Certifications |
DIN-Geprüft
ATICELCA Grade A+
|
| Recycle |
C/PAP81
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
PGC008BIO50W CUP PAP/WB 210ml/7,5oz - WHITE (50PCS) |
| EAN | 8055715783986 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | 76.0 mm |
| Diameter | 73.0 mm |
| Capacity (ml) | 200.0 ml |
| Capacity (oz) | 6.8 oz |
| Thickness | - |
| Weight | 4.0 g |
| Material | PAP-WB Cardboard + WB |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 |
| Units/box | 1000 |
| Boxes/pallet | 54 |
| Pallet height | 2304 mm |
| Certifications |
DIN-Geprüft
ATICELCA Grade A+
|
| Recycle |
C/PAP81
|
| Datasheet | DOWNLOAD |