| Item |
PBL014BIO50B BOWL LID PP RECTANGULAR (50PCS) |
| EAN | 8055715784761 |
| Length | 170.0 mm |
| Width | 120.0 mm |
| Height | 25.0 mm |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | - |
| Weight | 10.0 g |
| Material | PP Polypropylene |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 |
| Units/box | 300 |
| Boxes/pallet | 32 |
| Pallet height | 2384 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
PP05
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
PBL014BIO50B BOWL LID PP RECTANGULAR (50PCS) |
| EAN | 8055715784761 |
| Length | 170.0 mm |
| Width | 120.0 mm |
| Height | 25.0 mm |
| Diameter | - |
| Capacity (ml) | - |
| Capacity (oz) | - |
| Thickness | - |
| Weight | 10.0 g |
| Material | PP Polypropylene |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 |
| Units/box | 300 |
| Boxes/pallet | 32 |
| Pallet height | 2384 mm |
| Certifications | - |
| Recycle |
PP05
|
| Datasheet | DOWNLOAD |