| Item |
PBC009BIO50C BOWL PAP/PE 165 1000ml/34oz - KRAFT (50PCS) |
| EAN | 8055715784327 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | 65.0 mm |
| Diameter | 165.0 mm |
| Capacity (ml) | 1000.0 ml |
| Capacity (oz) | 33.8 oz |
| Thickness | - |
| Weight | 20.0 g |
| Material | PAP-PE Paper + Polyethylene (composite) |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 |
| Units/box | 300 |
| Boxes/pallet | 25 |
| Pallet height | 2044 mm |
| Certifications |
ATICELCA
|
| Recycle |
C/PAP81
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
PBC010BIO50C BOWL PAP/PE 165 1000ml/34oz - WHITE (50PCS) |
| EAN | 8055715784334 |
| Length | - |
| Width | - |
| Height | 65.0 mm |
| Diameter | 165.0 mm |
| Capacity (ml) | 1000.0 ml |
| Capacity (oz) | 33.8 oz |
| Thickness | - |
| Weight | 20.0 g |
| Material | PAP-PE Paper + Polyethylene (composite) |
| Packaging material | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 |
| Units/box | 300 |
| Boxes/pallet | 25 |
| Pallet height | 2044 mm |
| Certifications |
ATICELCA
|
| Recycle |
C/PAP81
|
| Datasheet | DOWNLOAD |
| Item |
PBC009BIO50C BOWL PAP/PE 165 1000ml/34oz - KRAFT (50PCS) |
PBC010BIO50C BOWL PAP/PE 165 1000ml/34oz - WHITE (50PCS) |
| EAN | 8055715784327 | 8055715784334 |
| Length | - | - |
| Width | - | - |
| Height | 65.0 mm | 65.0 mm |
| Diameter | 165.0 mm | 165.0 mm |
| Capacity (ml) | 1000.0 ml | 1000.0 ml |
| Capacity (oz) | 33.8 oz | 33.8 oz |
| Thickness | - | - |
| Weight | 20.0 g | 20.0 g |
| Material | PAP-PE Paper + Polyethylene (composite) | PAP-PE Paper + Polyethylene (composite) |
| Packaging material | PE + LD | PE + LD |
| Units/sleeve | 50 | 50 |
| Units/box | 300 | 300 |
| Boxes/pallet | 25 | 25 |
| Pallet height | 2044 mm | 2044 mm |
| Certifications |
ATICELCA
|
ATICELCA
|
| Recycle |
C/PAP81
|
C/PAP81
|
| Datasheet | DOWNLOAD | DOWNLOAD |